ClixSense

Ověřená a platící klikačka.

Jak začít vydělávat s ClixSense.com

Klikačka ClixSense.com vyplácí již od roku 2007.

Reklamy jsou zde za 0,001$, 0,005$, 0,01$ a 0,02$.

Objevují se náhodně během dne. Proto důrazně doporučuji stáhnout si jejich toolbar, na kterém se Vám zobrazuje počet právě aktivních reklam.

BROWSE ADS (prohlížení reklam)

Po přihlášení do Vašeho účtu klikněte na Browse Ads. Dostanete se na stránku, kde bude zobrazen seznam reklam, které jsou pro Vás k dispozici na odkliknutí. Reklama se otevře v novém okně s časovačem v horní části stránky. Nejdříve je potřeba odkliknout obrázek s kočkou kvůli ověření, že nepoužíváte robot. Teprve potom naběhne časovač. Jakmile časovač dojde až na nulu (0), bude částka za zobrazení reklamy připsána na váš účet.

kočky.png


Pro zvýšení Vašich příjmů doporučuji PREMIUM ÚČET

Při koupi upgrade ($17.00/rok) dostanete 100 uvítacích reklam za $0.01 a získáte spoustu dalších výhod:

  • vyšší odměnu za ref klik,
  • 4 garantované reklamy za $0.01 denně,
  • více šancí výhry v ClixGrid (50 políček k odkliknutí denně),
  • Signup provize

Upgrade se dá koupit i z balance, nebo naklikanou částku k platbě připočítat!

Oproti ostatním PTC není poplatek za upgrade velký a získáváte víc reklam k odkliknutí - tím také víc peněz za zobrazování reklam. A s affiliate programem máte šanci dosáhnout pěkného vedlejšího výdělku.


Výplatní minimum je 8 USD pro free členy a 6 USD pro upgrade členy. Vyplácí poctivě a pravidelně - každé pondělí na Paypal i AlertPay. Osobně už mám od ClixSense několik výplat a mohu potvrdit, že je opravdu velmi spolehlivá.

I tady, jako jinde platí, že za doporučení dostáváte odměnu, a to 10% z výdělku vašeho referrala, kromě dalších odměn a přivedení dalších členů do programu.


Už není nic jednoduššího, než se zaregistrovat kliknutím na banner

BannerFans.com

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one